Η ΕΤΑΒΕ στο Galeb Belgrade Trophy

14th Galeb Belgrade Trophy – Serbia Open

DATE: 10 & 11.10.2015 / PLACE: Kombank Arena Bulevar Arsenija Čarnojevića 58 Belgrade, Serbia

PROMOTER: Serbian Taekwondo Association

ORGANIZER: Taekwondo club “Galeb” Nikodima Milaša 17 11000 Belgrade, Serbia http://www.tkdgaleb.org.rs

ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ, ΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΑΝΔΡΩΝ/ ΓΥΝΑΙΚΩΝ, ΕΦΗΒΩΝ/ΝΕΑΝΙΔΩΝ, ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ 14th GALEB BELGRADE TROPHY – SERBIA OPEN, 10-11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ:

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΝΔΡΩΝ

1

ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ

Α ( 54- )

2

ΛΙΟΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ

Α ( 58- )

3

ΝΥΔΡΑΣ-ΥΔΡΑΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ)

Α ( 63- )

4

ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Α ( 68- )

5

ΜΕΧΤΕΡΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ

Α (68-)

6

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ)

Α ( 74- )

7

ΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΑΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΕΥ ΖΗΝ

Α ( 74- )

8

ΡΟΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ

Α ( 74- )

9

ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

 Α ( 87+ )

10

ΤΖΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ

Α ( 80- )

11

ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ

Α ( 87- )

12

ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ

Α (87-)

13

ΤΣΑΧΤΣΙΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

Α ( 87+ )

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

Γ ( 46- )

2

ΚΟΥΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Γ (46-)

3

ΛΙΟΤΣΟΥ ΠΟΛΥΜΝΙΑ

ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ

Γ ( 49- )

4

ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΜΑΛΙΑ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Γ ( 49- )

5

ΠΟΡΤΕΣΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

Γ ( 53- )

6

ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ

Γ ( 62- )

7

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ

Γ ( 67- )

8

ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ

ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΤΟΛ.

Γ ( 73- )

9

ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΖΩΗ

ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ

Γ ( 62- )

10

ΧΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Γ ( 73+ )

11

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Γ ( 73+ )

ΕΦΗΒΩΝ 1998

1

ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ

Ε 98 ( 51- )

2

ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ)

Ε 98 ( 55- )

3

ΝΤΟΛΕΣΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Ε 98 ( 59- )

4

ΑΜΗΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ)

Ε 98 ( 73- )

5

ΡΙΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

Ε 98 ( 73- )

6

ΜΑΝΔΗΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ)

Ε 98 ( 78- )

7

ΤΑΓΜΑΤΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΑΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

Ε 98 ( 78+ )

ΕΦΗΒΩΝ 1999

1

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ

ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Ε 99 ( 51- )

2

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

Ε 99 ( 51- )

3

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

Ε 99 ( 55- )

4

ΚΟΥΔΕΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Ε 99 ( 59- )

5

ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Ε 99 ( 63- )

6

ΣΑΧΙΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΩΥΣΗΣ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ)

Ε 99 ( 68- )

7

ΤΙΤΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ)

Ε 99 ( 73- )

8

ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Ε 99 ( 78- )

9

ΓΑΒΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟΓ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ

Ε 99 ( 78+ )

ΕΦΗΒΩΝ 2000

1

ΜΠΑΝΤΙΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ

Ε 00 ( 48- )

2

ΠΟΤΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Ε 00 ( 48- )

3

ΚΕΤΣΕΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΦΥΛΟΣ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ)

Ε 00 ( 51- )

4

ΣΥΣΟΥΡΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Ε 00 ( 55- )

5

ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ

Ε 00 ( 59- )

6

ΙΜΒΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Ε 00 ( 68- )

7

ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

Ε 00 ( 63- )

8

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

Ε 00 ( 73- )

9

ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΣ – ΣΠΙΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ

Ε 00 ( 78- )

10

ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ)

Ε 00 ( 78+ )

ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1998

1

ΖΑΠΑΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΣ ΑΡΙΩΝ

Ν 98 ( 44- )

2

ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ

ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ

Ν 98 ( 49- )

3

ΚΑΪΚΗ ΒΑΛΣΑΜΩ

ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ «Η ΤΟΛΜΗ» ΚΙΛΚΙΣ

Ν 98 ( 52- )

4

ΚΑΤΣΙΟΥΔΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Ν 98 ( 55- )

5

ΤΖΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Σ.Ο.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Ν 98 ( 59- )

6

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Ν 98 ( 63- )

7

ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ)

Ν 98 ( 68- )

8

ΦΟΥΛΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ «Η ΤΟΛΜΗ» ΚΙΛΚΙΣ

Ν 98 ( 68+ )

ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1999

1

ΤΣΑΜΠΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Ν 99 ( 44- )

2

ΤΟΠΟΥΖΛΗ ΒΑΓΙΑ

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Ν 99 ( 49- )

3

ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Ν 99 ( 55- )

4

ΣΑΚΟΥΛΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ

Ν 99 ( 59- )

5

ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ

ΑΣ Ν.ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

Ν 99 ( 63- )

6

ΤΖΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ

Ν 99 ( 68- )

7

ΛΗΜΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΖΩΗ

ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ

Ν 99 ( 68+ )

ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2000

1

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

Ν 00 ( 42- )

2

ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΑΣ ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Ν 00 ( 44- )

3

ΓΚΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΖΩΗ

ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ

Ν 00 ( 46- )

4

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ

Ν 00 ( 49- )

5

ΝΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

Ν 00 ( 52- )

6

ΡΩΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ

Ν 00 ( 55- )

7

ΜΟΥΛΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΘΗΝΑ

ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ «Η ΤΟΛΜΗ» ΚΙΛΚΙΣ

Ν 00 ( 59- )

8

ΡΑΠΤΗ ΧΡΥΣΗ

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

Ν 00 ( 63- )

9

ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑ «Η ΤΟΛΜΗ» ΚΙΛΚΙΣ

Ν 00 ( 68- )

10

ΜΠΑΡΛΑΚΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Ν 00 ( 68+ )

Advertisements

Σχόλια που περιέχουν προσβολή της προσωπικότητας, δυσφήμηση ή εξύβριση δεν θα γίνονται αποδεκτά.

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s