Israel Open 2015 (G-1)

Spanish medalists at Israel Open 2015 (Fetaekwondo.es

Η Ρωσία, με 3 χρυσά, 5 αργυρά και 6 χάλκινα , και η Ισπανία με 3 χρυσά, 3 αργυρά και 2 χάλκινα , κυριάρχησαν στο Ισραήλ Open 2015, που πραγματοποιήθηκε το  Σαββατοκύριακο στην πόλη της Ramla. Στην κατηγορία ανδρών -58 / Fly (12 ανταγωνιστές) ο Φακίνος  Ελευθέριος, αθλητής του Αίαντα Αγίου Δημητρίου κατέκτησε την 2η θέση  και το ασημένιο μετάλλιο.

Senior – Final Podiums

Category: Seniors Male A -54 / Fin (8 competitors)

1 164 Haimovitz, Gadi National Team Of Israel ISR
2 101 Woolley, Jack South Dublin Taekwondo IRL
3 165 Hazout, Orr National Team Of Israel ISR
3 228 Giorgi, Giovanni A.P.D. Accademia DoricaITA

Category: Seniors Male A -58 / Fly (12 competitors)

1 13 Laachraoui, Mourad Association Belge Francophone De Taekwondo BEL
2 93 Fakinos, Eleftherios A.C. Aiantas Agiou Dimitriou GRE
3 352 Cabrera, Jesus Tortosa Spanish National Team ESP
3 398 Lindstrom, Fredrik Team Toigye Panthers SWE

Category: Seniors Male A -63 / Bantam (16 competitors)

1 351 Bonilla, Joel Gonzalez Spanish National Team ESP
2 12 Ketbi, Si Mohamed Association Belge Francophone De Taekwondo BEL
3 151 Atias, Ron National Team Of Israel ISR
3 273 Bolat, Izutdinov Russia RUS

Category: Seniors Male A -68 / Feather (16 competitors)

1 256 Minin, Viacheslav Chelyabinsk RUS
2 257 Minin, Konstantin Chelyabinsk RUS
3 156 Braginski, Ilan National Team Of Israel ISR
3 328 Nikitin, Vasilii Saint-Petersburg, Russia RUS

Category: Seniors Male A -74 / Light (10 competitors)

1 354 Garcia, Raul Martinez Spanish National Team ESP
2 252 Daurov, Kadyrbech Adygeya Russia RUS
3 159 Elboher, Alon National Team Of Israel ISR
3 443 Haines, Benjamin Great Britain Taekwondo Team GBR

Category: Seniors Male A -80 / Welter (11 competitors)

1 237 Cook, Aaron Moldova MDA

2 313 Kotkov, Anton Russia,karelian Team RUS

3 316 Belov, Philipp Russian National Team RUS

3 63 Guelec, Tahir Germany Nationalteam GER

Category: Seniors Male A +87 / Heavy (12 competitors)

1 319 Kuznetsov, Roman Russian National Team RUS
2 356 Gomez, Daniel Ros Spanish National Team ESP
3 51 N Diaye, M Bar French National TeamFRA
3 314 Larin, Vladislav Russia,karelian Team RUS

Category: Seniors Female A -46 / Fin (5 competitors)

1 427 Romoldanova, Iryna Ukraine National Taekwondo Team UKR
2 357 Ronco, Elaia Torrontegui Spanish National Team ESP
3 15 Goffin, Anneleen Brussels Taekwondo Taem BEL
3 16 Ismaili, Maryam TKD Mudukwan Ganshoren BEL

Category: Seniors Female A -49 / Fly (8 competitors)

1 21 Tang Sing, Iris Brazil National Team BRA
2 275 Lychagina, Alexandra Russia RUS
3 168 Lustiger, Yuval National Team Of Israel ISR
3 430 Soroka, Ganna Ukraine National Taekwondo Team UKR

Category: Seniors Female A -53 / Bantam (14 competitors)

1 442 Maddock, Charlie Great Britain Taekwondo Team GBR
2 49 Liborio, Floriane French National Team FRA
3 87 Nothaft, Roxana Taekwondo ?zer GER
3 303 Kim, Ekaterina Russia, Rostov-On-Don, SC ‘grandmaster ‘ RUS

Category: Seniors Female A -57 / Feather (11 competitors)

1 60 Froemming, Anna-Lena Germany Nationalteam GER
2 396 Glasnovic, Nikita Team Toigye Panthers SWE
3 160 Gatterer, Bat-El National Team Of Israel ISR
3 25 Zubcic, Martina Croatian National Team CRO

Category: Seniors Female A -62 / Light (9 competitors)

1 62 Guelec, Rabia Germany Nationalteam GER
2 325 Cheshuina, Marina Saint-Petersburg, Russia RUS
3 355 Gomez, Marta Calvo Spanish National Team ESP
3 32 Sumic, Marina Taekwondo Club Metalac CRO

Category: Seniors Female A -67 / Welter (8 competitors)

1 353 Devesa, Lua Pi?eiro Spanish National Team ESP
2 432 Tetereviatnykova, Tetiana Ukraine National Taekwondo Team UKR
3 61 Fromm, Helena Germany Nationalteam GER
3 249 Prusaczyk, Klaudia Azs Uwm Olsztyn POL

Category: Seniors Female A -73 / Middle (5 competitors)

1 391 Ikonen, Casandra Sweden National Team SWE
2 64 Schneider, Yanna Germany Nationalteam GER
3 76 Truxius, Nadine Nwtu Landeskader GER
3 277 Zhdanova, Karina Russia RUS

Category: Seniors Female A +73 / Heavy (8 competitors)

1 258 Ivanova, Olga Chelyabinsk, Koryo RUS
2 358 Simon Alamo, Rosanna Spanish National Team ESP
3 48 Graffe, Anne Caroline French National Team FRA
3 81 Brandl, Lorena Taekwondo Altmannstein E.V. GER

Πηγή: WTM

Advertisements

Σχόλια που περιέχουν προσβολή της προσωπικότητας, δυσφήμηση ή εξύβριση δεν θα γίνονται αποδεκτά.

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s