Το Πρόγραμμα αγώνων για τους Έλληνες Αθλητές

European Taekwondo Championships Seniors 2016

από 19 έως 22 Μαΐου 2016.

Το πρόγραμμα αγώνων για τους  Έλληνες Αθλητές

Πέμπτη 19 May 2016 – Κατηγορίες:  Male -54kg -58kg Female -46kg -49kg

Άνδρες

– 54    ΣΙΜΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ
54-58 ΦΑΚΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Γυναίκες

-46     ΚΟΥΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

46-49 ΧΙΩΤΗ ΔΑΝΑΗ ΑΓΝΗ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Πρόγραμμα αγώνων

09:00 – 13:00 Salle Omnisports du Pierrier Preliminary fights

13:00 – 17:00 Salle Omnisports du Pierrier Preliminary fights & Semi Finals

17:00 – 18:00 Salle Omnisports du Pierrier Finals

18:00 – 20:00 Salle Omnisports du Pierrier Opening Ceremony Medals Ceremony & Press Conference

Παρασκευή 20 May 2016  – Κατηγορίες: Male -63kg -68kg Female -53kg -57kg

Άνδρες

58-63 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΠΑΤΡΩΝ
63-68 ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Γυναίκες

49-53 ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
53-57 ΚΟΝΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Πρόγραμμα αγώνων

09:00 – 13:00 Salle Omnisports du Pierrier Preliminary fights

13:00 – 17:00 Salle Omnisports du Pierrier Preliminary fights & Semi Finals

17:00 – 18:00 Salle Omnisports du Pierrier Finals

18:00 – 19:00 Salle Omnisports du Pierrier Medals Ceremony & Press Conference

 

Σάββατο 21 May 2016  – Κατηγορίες: Male -74kg -80kg Female -62kg -67kg

Άνδρες

68-74 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΣ ΓΑΙΑ
74-80 ΤΖΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

Γυναίκες
57-62 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣ ΓΑΙΑ
62-67 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Πρόγραμμα αγώνων

09:00 – 13:00 Salle Omnisports du Pierrier Preliminary fights

13:00 – 17:00 Salle Omnisports du Pierrier Preliminary fights & Semi Finals

17:00 – 18:00 Salle Omnisports du Pierrier Finals 18:00 – 19:00

Salle Omnisports du Pierrier Medals Ceremony & Press Conference

Κυριακή  22 May 2016  – Κατηγορίες: male -87kg +87kg Female -73kg +73kg

Άνδρες

80-87 ΚΑΛΛΙΦΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
+ 87   ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

Γυναίκες

67-73 ΜΩΥΣΊΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ ΜΑΧΗΤΕΣ
+ 73   ΣΑΛΙΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ

Πρόγραμμα αγώνων

09:00 – 13:00 Salle Omnisports du Pierrier Preliminary fights

13:00 – 17:00 Salle Omnisports du Pierrier Preliminary fights & Semi Finals

17:00 – 18:00 Salle Omnisports du Pierrier Finals

18:00 – 19:00 Salle Omnisports du Pierrier Medals Ceremony & Press Conference

 

Προπονητές: Κυριάκος Παρασίδης & Θεόδωρος Ζηνέλης

Advertisements

Σχόλια που περιέχουν προσβολή της προσωπικότητας, δυσφήμηση ή εξύβριση δεν θα γίνονται αποδεκτά.

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s